Location: Czech Republic
Job Category: Other
Business Category: Other
Extra e-mail: kristyna.hola@cz.ttesa.net
Machinery Warehouse Member - práce ve skladu i v kanceláři

Hledáme nového kolegu do našeho týmu v oddělení Machinery, kterému vyhovuje práce v malém skladu i kanceláři.

Novému kolegovi nabízíme příležitost učit se novým věcem, neustále rozvíjet své znalosti a dovednosti a skvělý tým, který bude vždy oporou.

Co bude Vaše náplň práce?

  • Vedení malého skladu včetně příjmu, výdeje, balení a souvisejících činností.
  • Zajištění dodávek zboží k zákazníkovi (osobně nebo přepravními společnostmi).
  • Komunikace se zákazníkem.
  • Odpovědnost za včasné dodání k zákazníkům a zpracování příslušné administrativy.
  • Dodržování 5S.

Co od Vás očekáváme?

  • Základní znalost AJ (výhodou).
  • Základní znalost MS Office (MS Outlook, MS Excel, MS Word).
  • Týmový hráč – komunikace s ostatními kolegy v rámci oddělení.
  • Pečlivost a ochota učit se novým věcem.
  • Samostatnost.
  • Zkušenosti s řízením VZV a dodávky.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Od nástupu příspěvek na stravování.
  • Týden dovolené navíc.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Sick days (5 dní ročně).
  • Rozvojové a vzdělávací aktivity.
  • Slevy na soukromé mobilní tarify, možné i pro rodinné příslušníky.
  • Nápoje a ovoce na pracovišti zdarma.
  • Zajímavé Benefity po jednom odpracovaném roce (benefity.cz).
  • Příspěvek na penzijní připojištění po jednom odpracovaném roce.
  • Týmové akce.
  • Stabilní zázemí velké a úspěšné společnosti.
  • Roční bonus (dle výkonu).

Místo výkonu: Průmyslová zóna Ovčáry

Nástup: ihned

Contact
Kristýna Holá

Can't find what you're looking for?

Are you interested in this position? Send us your CV.